Wielofunkcyjność maty aluminiowej

Niewielu z nas docenia, jak dużo dobrego może przynieść korzystanie z aluminiowej maty. Jest tanim, niedużym, bardzo przydatnym i wyjątkowo łatwym w montażu elementem wyposażenia samochodu.

Sprawdza się idealnie w nieprzyjaznych warunkach zimowych. Na szybie nią okrytej nie będzie się osadzała warstwa lodu albo szronu.

Na pewno będzie można szybciej i łatwiej oczyścić szyby nie zarysowując ich, ponieważ mata zapewnia termoizolacyjną ochronę. W okresie letnich upałów z kolei doskonale izoluje wnętrze samochodu nie dopuszczając, by tam znacznie wzrosła temperatura.

Jak to jest istotne wiedzą najlepiej te osoby, które po dłuższym postoju auta w nieosłoniętym miejscu chcą do niego szybko wsiąść. Można znaleźć jeszcze inne zastosowania tego uniwersalnego przedmiotu.

Podczas awaryjnego postoju może posłużyć jako podkładka pod kolana, kiedy zaglądamy pod samochód czy wymieniamy koło. Rozmiary maty pozwalają też wykorzystać ją jako karimatę, kiedy przyjdzie nam przenocować w namiocie na kempingu.

Na każdym przydrożnym parkingu rozłożywszy ją na kamieniach, betonie czy bezpośrednio na ziemi możemy odpocząć i zjeść posiłek.

www.studiofbi.pl www.korfball.wroclaw.pl