Podróż z dzieckiem

Dla zapewnienia bezpieczeństwa dziecka w czasie podróży samochodem montujemy specjalny fotelik. Powinniśmy również zadbać o jego rozrywkę, wygodę i porządek w aucie. Krótkie przejazdy dzieci znoszą bez szczególnych problemów i zabiegów z naszej strony.

Wyruszając jednak w dłuższą drogę warto się do niej specjalnie przygotować. Żeby uatrakcyjnić dziecku podróż możemy na jego foteliku zamontować specjalny stolik z podwyższonymi brzegami i kieszonkami, na którym będzie mogło rysować, układać puzzle, bawić się maskotkami. Na oparciu siedzenia przed maluchem dobrze jest powiesić uniwersalny organizer, w którym ułożymy najpotrzebniejsze w podróży drobiazgi.

Stanowi on równocześnie zabezpieczenie przed śladami bucików dziecięcych. Możemy też w nim przechować podgrzewacz do napojów i zestaw pojemniczków obiadowych. Dla komfortu dziecka w czasie jazdy warto też założyć na szyby zasłonki przeciwsłoneczne a jemu samemu dać podróżny zagłówek.

A nasz komfort w podróży podniesie z pewnością specjalne lusterko, w którym będziemy mogli obserwować poczynania naszego malucha w czasie jazdy samochodem.

Auto serwis Ursynów skora.chorobyswiata.com.pl katalizatory.pro skup Wrocław